۱۳۸۹ دی ۱۸, شنبه

کیر مصنوعی برای دختران و زنان

میدونم که خانومها و دختران خیلی وقته منتظر آموزش ساخت کیر مصنوعی هستن. امروز اولین نوع ساخت یه کیر مصنوعی رو آموزش میدیم.

مرحله اول: یک موز کلفت و دراز و راست قامت را پوست بکنید.   
مرحله دوم: موز پوست کنده را درون کاندومی بگذارید یا موز پوست کنده را با کاندومی کاور کنید. راستی کاندوم خاردار توصیه میشود.

مرحله سوم: شیطون دیگه بقیشو خودت میدونی لازم نیست من چیزی بگم ولی بعد استفاده نظر یادت نره

ساخت کوس مصنوعیشاید خیلی از شما نمونه های این دستگاه را که کوس مصنوعی است تو اینترنت دیده باشید و حسرت داشتن یکی از آن وسیله را بارها خورده باشید. ولی با توجه به ممنوع بودن اینگونه وسایل در جمهوری اسلامی ایران پیدا نمودن و خرید آن تقریبا غیر ممکن است بنا براین ما روش ساخت آنرا به صورت تصویری آموزش داده ایم . خود بسازید تا هم در ساخت این وسیله خودکفا باشید هم در کوس خودکفا شوید. حتما پس از ساخت و امتحان ما را در جریان تجربه خود قرار دهید.

توضیح: عدم نمایش عکسهای وبلاگ

متاسفانه با توجه به اعمال فیلترینگ بر روی عکسها نمایش عکسها در حالت عادی برای بعضی از کاربران اینترنت داخل کشور ممکن نمیباشد لذا برای دیدن عکسها می بایست با استفاده از یک فیلتر شکن سایت را باز نمایید تا بتوانید عکسها را هم ببیند.

۱۳۸۹ دی ۱۷, جمعه

ساخت کوس مصنوعی گرم

1- یک عدد بادکنک از جنس خوب انتخاب کنید و آنرا پر از آب گرم کنید.
2- بادکنک پر از اب گرم را دور خودش بپیچید تا به شکل لوله در آید. سپس یک بالش یا دوشکچه را دور بادکنک آب گرم بپیچید. میتوانید برای تند کردن از کمربند یا طناب استفاده کنید.
3- کوس نرم و گرم دختر جعلی شما تقریبا آماده است. آنرا روی کاناپه یا تخت خواب قراردهید و کیر خود را درون کوس گرم فرو کنید. میتوانید در صورت نیاز از مواد لغزنده و روان کننده استفاده نمایید. راستی اگر میخواهید آب خود را داخل آن بریزید ته آن یک نایلون فریزر قرار دهید تا ابتان درون آن بریزد. بسازید، استفاده کنید و تجربه آنرا برایمان تعریف کنید.

راستی در پست بعدی نوبت آموزش وسیله ای برا خانمها است آموزش ساخت کیر مصنوعی شاید باشد شما چه نظری دارید؟! می بینم که آب دهن گی ها هم راه افتاده.

وسایل سکسی برای مردان 1- ساخت کون گرم برای گاییدن

1- یک هندوانه با اندازه مناسب بخرید. سوراخی به اندازه کیر خود در آن ایجاد کنید. مواظب باشید سوراخ بسیار کوچک یا بسیار بزرگتر از قطر کیرتان نباشد. سوراخ را زیاد عمیق نکنید. به یاد داشته باشید شما در حال ساخت یه اسباب بازی سکسی هستید و نه حفر خندق. 

2- هندوانه را درون مایکروفر بگذارید تا کمی گرم گردد. مواظب باشید زیاد گرم نگردد ممکن است ترشحات حاصل داغ باشد مواظب درجه حرارات باشید.

3- هندوانه را پس از خارج کردن از مایکروفر در دست خود بگیرید و میتوانید کمی عسل درون سوراخ ایجاد شده بریزید سپس کیر خود را درون هندوانه بکنید و شروع به گاییدن این کون مصنوعی گرم بکنید مطمئنا کسانیکه تجربه گاییدن کونهای فراون دارند گواهی میدهند که لذت این کون هندوانه ایی گرم بسیار بیشتر از کون بسیاری از زنان و دختران و مردان است. امتحان کنید لذت ببرید و ما را از تجربه های خود آگاه کنید در قسمت نظرات.